YAPP Automotive Systems Co., Ltd (YAPP), založená v prosinci roku 1988, je skupina firem specializovaných na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových nádrží pro automobilový průmysl.

V roce 2010 vznikl první výrobní závod ve střední Evropě YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. v Plazích u Mladé Boleslavi.

Operátor výroby-PARŤÁK

Staňte se součástí naší YAPP rodiny. Rozšiřujeme naše řady a hledáme do našeho týmu:

PARŤÁKA/PARŤAČKU do výroby - PLAZY u Mladé Boleslavi

CO BUDETE DĚLAT:

. Pracovat na moderní výrobní lince

. Budete prodlouženou rukou mistra

. Pomáhat zaškolovat nové kolegy

. Manipulovat s komponenty, polotovary a hotovými výrobky - na všechno si sáhnete...

. Udržovat pořádek na pracovišti - to už je jen drobnost:-)

. Pracovat v nepřetržitém provozu

CO VÁM NABÍZÍME:

. Menší tým rodinného typu

. Přátelskou atmosféru a bezpečné pracoviště

. Zajímavé finanční ohodnocení

. Bonus za práci v nepřetržitém provozu 3.000 Kč

. Kartu Benefit plus nabitou na 5.000 Kč/rok

. Bonus na dovolenou 5.000 Kč

. 13.mzdu+ podzimní bonus vyplácen až do výše 40% měsíční hrubé mzdy

. Možnost profesního růstu, školení

. a ještě něco navíc:-)

CO OD VÁS POTŘEBUJEME:

. Chuť učit se novým věcem

. Alespoň základní zkušenost s vedením menšího týmu

. Samostatnost, odpovědnost a logické uvažování = zdravý selský rozum :-)

. Zkušenosti z automobilového průmyslu jsou výhodou - Nemáte? Nevadí všechno Vás rádi naučíme

Chcete o nás vědět ještě více? Podívejte se na WWW.YAPP.CZ

NEVÁHEJTE a CHYŤTE SVOU PŘÍLEŽITOST :-) JE ČAS NA ZMĚNU !!

IHNED nás kontaktujte : Andrea Gregorová: tel: +420 604 302 217

Společnost
YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.
Adresa
Plazy
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 28 500 – 31 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Auto - moto, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.