YAPP Automotive Systems Co., Ltd (YAPP), založená v prosinci roku 1988, je skupina firem specializovaných na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových nádrží pro automobilový průmysl.

V roce 2010 vznikl první výrobní závod ve střední Evropě YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. v Plazích u Mladé Boleslavi.

Projektový nákupčí

Jste člověk s nadáním na projektový nákup v oblasti automotive? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce a máte zkušenosti s vyhledáváním nových dodavatelů? Hledáme právě Vás! Moderní technologie vyfukování plastů. Technologie, která Vás chytne a nepustí!

Co vás čeká?

  • analýzy a tvorba cenových nabídek
  • výběr dodavatelů před-seriových dílů
  • vytváření dodavatelské základny v Evropě pro díly a nástroje vč. podpory mateřské společnosti
  • monitoring, údržba a aktualizace databáze cen

Co od Vás očekáváme my?

  • aktivní znalost anglického jazyka, slovem i písmem (denní komunikace)
  • praxi 2 - 3 roky v oddělení nákupu v automotive
  • při práci s PC a MS Office jste jako doma
  • samostatného a komunikativního člena týmu, kdy vše, zorganizovat je už jen maličkost

Ve vyjednávání se cítíte jako ryba ve vodě? Zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Uvítáme Vaši:

  • znalost dalšího cizího jazyka a to němčiny
  • orientaci ve výkresech a technické dokumentaci
  • alespoň min. znalosti a povědomí norem ISO/TS 16949 a IATF

Co vám můžeme nabídnout? Přijďte si pro:

  • osobní atmosféru menší firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • roční bonus
  • vzdělávání a kurzy
  • karta Benefit-plus nabitá na 10 000,- Kč
  • stravenky 100,- Kč
  • bonus na dovolenou
  • podzimní bonus
  • myslíme i na vaši budoucnost - příspěvek na penzijní připojištění
  • placené dny volna navíc
  • aj.

Společnost
YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.
Adresa
Plazy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Nákup, Strojírenství, Nákupčí, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel