Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o.

Kvality Inspektor

Náplň práce:

  • Budete provádět 100 % kontrolu kvality výroby
  • Správné vyhodnocování OK a NOK dílů
  • Budete hlásit a provádět zápisy nalezených neshod na dodaných dílech
  • Spolupráce na provádění požadovaných testů v laboratoři
  • Předávání informací kolegům na další směně

Požadavky:

  • Minimálně SOU vzdělání technického směru
  • Praxe na oddělení kvality výhodou
  • Manuální zručnost, bez které to opravdu nepůjde
  • Pečlivost, samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené na zregenerování, odpočinek a samozřejmě pro volný čas s rodinou a přáteli 😊
  • práci ve třísměnném 8hodinovém provozu (od pondělí do pátku, týden ranní, týden odpolední, týden noční a víkendy volno)
  • motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců, 1.500 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců
  • doporučení kandidátů se vyplácí – dáme Vám odměnu až 20.000 Kč
  • závodní stravování
  • ve zdravém těle zdravý duch, pro který můžete využít náš příspěvek na volnočasové aktivity 520 Kč měsíčně
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní pojištění
  • dáme Vám možnost kariérně růst na všech úrovních
  • potěšíme Vás příjemným zázemím, prací v nově postavené výrobní hale a na nových strojích

Směnný provoz.

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí

Adresa
Průmyslová 954, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Auto - moto, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o., Jana Jordánová
735 711 450
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.