Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o.

Process Engineer

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má kolem 110 výrobních a technických center ve 20 zemích a zaměstnává více než 33 000 lidí po celém světě.

Náplň práce:

  • Podíl na projektech:
  • Implementace nových projektů do výroby
  • Redukce variability výrobních procesů
  • Dosáhnout cíle na snížení zmetkovitosti při výrobě
  • Úprava výrobních procesů při změně procesu
  • Vytvářet nové výrobní, procesní dokumentace pro výrobu součástí
  • Zaškolování operátorů na výrobních procesech
  • Pravidelné reporty a kontroly procesů a parametrů
  • Podpora výrobního týmu při řešení procesních a kvalitativních problémů

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání chemického směru nebo středoškolské vzdělání a odpovídající praxi v oblasti
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozice
  • Zkušenost s automotive výhodou
  • Znalost FMEA výhodou
  • Znalost TPM, SMED výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost balíčku MS Office
  • Velmi dobrou schopnost komunikace, spolehlivost, samostatnost

Benefity:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Nástup ihned, nebo dle domluvy.

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy!

Adresa
Průmyslová 954, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o., Jana Jordánová
735 711 450