Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o.

Skladník - řidič VZV - víkendy volné

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má kolem 110 výrobních a technických center ve 20 zemích a zaměstnává více než 33 000 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku.

Náplň práce

  • Zajišťuje přepravu materiálu
  • Zajišťuje nakládku a vykládku materiálu
  • Obsluhuje VZV

Požadujeme

  • Vyučení
  • Platný průkaz VZV, trestní bezúhonnost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost a flexibilita
  • Práce v třísměnném provozu

Benefity

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Nástup ihned nebo dle dohody.

Adresa
Průmyslová 954, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o., Jana Jordánová
735 711 450