Yanfeng Automotive Interior Systems s.r.o.

IT Operator/Administrator

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má kolem 110 výrobních a technických center ve 20 zemích a zaměstnává více než 33 000 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku.

Náplň práce:

  • Správa virtuálních strojů a virtuální infrastruktury (vmware vcenter 6.7 a vyšší, vmware esxi, distribuované switche)
  • Správa HW serverových strojů (HPE Proliant DL380)
  • Správa diskových poli HPE MSA 2040 a vyšší
  • Správa Backup rosení (Veeam)
  • Správa databázi (Microsoft SQL 2014–2016 a vyšší))
  • Vývoj menších aplikaci na MS platformě .NET
  • Uživatelská podpora
  • Správa uživatelského HW (laptopy HP)
  • Správa interního CMS (change management system)
  • IT podpora ERP systému
  • Správa OS Win10
  • Správa Windows Server 2012 R2 a vyšší
  • Podpora kancelářských programu rodiny Office

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, ideálně technického směru
  • Znalost operačních systémů: Windows 2012R2 Server, Windows7, Windows10
  • Znalost sítě: IP based, IPV4 protokol
  • Znalost databází: SQL
  • Výhodou znalost VMware, MS Office, vyhláška 50 zajištění
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Benefity:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Adresa
Průmyslová 954, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Auto - moto, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS, Specialista ERP, Databázový administrátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o., Eliška Červenková
+420 735 711 450