Hledáte práci v korporaci, která nabízí individuální přístup k zaměstnancům a kde nebudete jen dalším číslem? Láká vás stabilní mezinárodní prostředí se silným produktem? Chtěli bys zkusit, jaké to je pracovat pro mezinárodního hráče na trhu s tiskárnami? Máme pro vás nabídku práce.

Finance Junior Analyst

Co vás čeká

- Podpora controlligového týmu

- Reporting a analýza výsledků společnosti

- Plánování, forecastování, analýza odchylek

- Analýza nákladů společnosti po jednotlivých nákladových střediscích

Co od Vás očekáváme

- VŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření výhodou)

- Dobré plánovací a organizační schopnosti

- Analytické myšlení

- Ochota učit se novým věcem

- Samostatnost, flexibilita, pečlivost, smysl pro detail

- Jazyk: angličtina slovem i písmem

- PC dovednosti: MS Office, dobrá znalost Excelu (kontingenční tabulky, pokročilé funkce,…), Access, SAP výhodou

- Práce na podobné pozici výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- Pozice je vhodná i pro absolventy

- odpovídající plat a bonusy

- smlouvu na dobu neurčitou

- Xerox CZ nabízí kompetitivní benefity jako Stravenky, 23 dní dovolené a dodatečnou dovolenou (v případě úspěšného kvartálu), Sick days, Příspěvek na dopravu, Cafeteria systém, Penzijní a životní pojištění, MultiSport kartu, Zvýhodněná partnerská telefonní čísla, Studijní volno, Sleva na cestování vlakem, Věrnostní odměnu, Odměnu při osobním výročí, Odměna za doporučení zaměstnance, Cestovní pojištění i na soukromé cesty zaměstnanců, Hodiny anglického jazyka, Benefity pro zaměstnance FM středisek.

Stáli jsme za zrodem internetu, myši a prvních tiskáren a na vrcholu tiskových technologií jsme i dále. Připojte se k nám a pomozte nám být tvůrcem dalších změn, které nás na vrcholu udrží!

Společnost
XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o
Adresa
Vyskočilova 1461/2a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o, Silvia Sáričková