Hledáte práci v korporaci, která nabízí individuální přístup k zaměstnancům a kde nebudete jen dalším číslem? Láká vás stabilní mezinárodní prostředí se silným produktem? Chtěli bys zkusit, jaké to je pracovat pro mezinárodního hráče na trhu s tiskárnami? Máme pro vás nabídku práce.

Operátor podatelny

Co vás čeká

* Budete zajišťovat standard kvality poskytovaných služeb na daném středisku - zpracování příchozí a odchozí pošty v papírové i digitální podobě
* Vykonávání podpůrné práce a úkolů podle pokynů supervizora
* Vypomáhání při zvyšování ziskovosti střediska a při marketingových akcích podle instrukcí
* Účast na týmových jednání a pracuje jako člen týmu
* Pomáhání při zaučování nových zaměstnanců / brigádníků

Co od Vás očekáváme

* Zkušenost s prací v administrativě výhodou
* Dobré komunikační dovednosti
* Zákaznická orientace
* Schopnost se neustále učit a zlepšovat se
* Schopnost podávat výkon v časovém stresu
* Schopnost soustředit se po dlouhá časová období
* Spolehlivost
* Proaktivita
* Angličtina není nutná ale je výhodou
* PC dovednosti Windows, MS Office, Outlook, Internet Explorer

Co vám můžeme nabídnout

* odpovídající plat a bonusy
* smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

* Práce je vhodná jak na plný, tak i na zkrácený úvazek. Vhodná i pro studenty nebo např. matky po mateřské dovolené.

* Xerox CZ nabízí kompetitivní benefity jako Stravenky, 23 dní dovolené a dodatečnou dovolenou (v případě úspěšného kvartálu), Sick days, Příspěvek na dopravu, Cafeteria systém, Penzijní a životní pojištění, MultiSport kartu, Zvýhodněná partnerská telefonní čísla, Studijní volno, Sleva na cestování vlakem, Věrnostní odměnu, Odměnu při osobním výročí, Odměna za doporučení zaměstnance, Cestovní pojištění i na soukromé cesty zaměstnanců, Hodiny anglického jazyka, Benefity pro zaměstnance FM středisek.

Stáli jsme za zrodem internetu, myši a prvních tiskáren a na vrcholu tiskových technologií jsme i dále. Připojte se k nám a pomozte nám být tvůrcem dalších změn, které nás na vrcholu udrží!

Společnost
XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o
Adresa
Tomíčkova 2144/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.