Hledáte práci v korporaci, která nabízí individuální přístup k zaměstnancům a kde nebudete jen dalším číslem? Láká vás stabilní mezinárodní prostředí se silným produktem? Chtěli bys zkusit, jaké to je pracovat pro mezinárodního hráče na trhu s tiskárnami?

Máme pro vás nabídku práce ve společnosti XEROX! Stáli jsme za zrodem internetu, myši a prvních tiskáren a na vrcholu tiskových technologií jsme i dále. Připojte se k nám a pomožte nám být tvůrcem dalších změn, které nás na vrcholu udrží!

Podpora fakturačního oddělení

Náplň práce:

- Získávání podkladů k fakturaci od našich zákazníků
- Vystavování dobropisů, vyřizování reklamací
- Fakturace v SAP
- Komunikace se zákazníky, správa databáze kontaktů

Požadujeme:

- Min. SŠ vzdělání
- Ideálně student VŠ (zaměření na ekonomii, marketing nebo komunikaci výhodou) / maminka na mateřské/rodičovské dovolené
- Znalost problematiky fakturace
- Zkušenost s admin. prací - alespoň 1 rok
- MS Office, Excel na pokročilé úrovni
- Znalost SAP výhodou
- Komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
- Organizační a plánovací schopnosti
- Základní znalost IT sektoru výhodou
- Samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, kreativita, proaktivní přístup a ochota, pečlivost

Nabízíme:

- Pracovní dobu 4 hod./denně
- Mobilní telefon a počítač
-Smlouva na DPČ
- Flexibilní pracovní doba vhodná pro studenty / maminky na MD/RD
- Možnost odborného růstu a osobního rozvoje

Společnost
XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o
Adresa
Vyskočilova 1461/2a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Účetní, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Xerox Czech Republic s.r.o, Kateřina Ostrýžová