Usilujeme o lepší svět. Práce u nás má smysl.

Budujeme síť ScioŠkol, vzděláváme děti pro budoucnost. Pomáháme žákům a studentům ve studiu, připravujeme přijímací zkoušky pro vysoké školy, pomáháme všem školám.

Více viz www.scio.cz

Komunikace a PR v oblasti vzdělávání

Hledáme aktivního a zodpovědného kolegu, který rozumí PR a zároveň má sociální dovednosti potřebné pro práci v týmu i v komunikaci s klienty a novináři.

Náplň vaší činnosti:

• komunikace v rámci akademické sféry se studenty, učiteli, odborníky,
• podpora kolegů, kteří se věnují marketingu,
• tvorba mediálního obsahu: texty, krátká videa,
• správa Facebooku a Instagramu NSZ, působení na sociálních sítích,
• realizace tiskových konferencí i různých formálních i neformálních setkání,
• realizace seminářů o NSZ pro studenty,
• tvorba a distribuce Newsletterů pro výchovné poradce,
• příprava tiskových zpráv,
• monitoring médií.

Co požadujeme:

• výborné komunikační a prezentační dovednosti,
• schopnost interpretovat data a vytvářet závěry na jejich základě,
• analytické schopnosti, smysl pro vnímání širších souvislostí,
• orientaci v oblasti vzdělávání, ideálně ve vysokoškolské oblasti,
• iniciativnost a samostatnost,
• zkušenosti z oblasti PR výhodou,
• angličtina výhodou.

Co by měl splňovat každý vážný uchazeč o práci ve Scio:

• Je otevřený novým nápadům, neotřelým myšlenkám, kritice i výzvám. Nikdy nekuje pikle. Je přímý a jasně čitelný.
• Má morální kompas, který vždy ukazuje směrem k dobru. Chce žít v lepším světě a v tomto ohledu nedělá kompromisy.
• Optimismus je u něj obecný mind set. Věří, že uspěje a nebere ne jako odpověď.
• Je aktivní, sám vyhledává příležitosti, nečeká, až se někde vyjeví. Nestojí tam, kde jsou nyní všichni, jde tam, kde všichni budou zítra.
• Je odvážný, nezalekne se prvního neúspěchu. Občas prohrává bitvy, ale nikdy neprohraje válku. Nebojí se riskovat a nebojí se změn.
• Cení si svobody, protože svoboda je motorem motivace, kreativity, inovací. Svoboda nám dává možnost najít své silné stránky a maximálně je využít.

Co nabízíme:

• Zodpovědnou, různorodou a náročnou práci ve svobodné firmě,
• dobré finanční ohodnocení, které skutečně závisí na vašich schopnostech a výsledcích práce,
• příjemné a vstřícné spolupracovníky, neformální pracovní prostředí,
• možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů a samostatné organizace práce,
• příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji,
• možnost vzdělávání a další benefity (Multisport karta, bonusová dovolená, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, občerstvení na pracovišti, dog-friendly office, apod.),
• pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova.

O práci u nás a naší firemní kultuře se můžete více dozvědět tady: https://www.scio.cz/o-spolecnosti/firemni-kultura/

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, zašlete nám:

• životopis,
• motivační dopis,
• "domácí úkol" – krátce popište, kam byste směřovali PR projektu Národních srovnávacích zkoušek (NSZ) a sepište PR článek nebo tiskovou zprávu týkající se NSZ (pro libovolné medium – uveďte pro jaké).

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné dodat všechny zmiňované podklady.

Společnost
www.scio.cz, s.r.o.
Adresa
Pobřežní 658/34, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

www.scio.cz, s.r.o., Kateřina Pekárková