www.scio.cz, s.r.o.

Jsme otevřená firma, kde pracuje pestrá parta lidí. Spojuje nás zájem o vzdělávání a neustálé sledování trendů v této oblasti. Inspirujeme se principy svobodné firmy a ve všem, co děláme, se snažíme řídit základními firemními hodnotami, jimiž jsou otevřenost, svoboda, aktivita, odvaha, optimismus a morálka. Stojíme za vznikem inovativních ScioŠkol a také za řadou projektů pro školy, rodiče a děti. Realizujeme a garantujeme Národní srovnávací zkoušky.

Jak se nám daří?

ScioŠkol jsme už otevřeli (9 základek, 1 střední)
dětí se díky hračce Emušák učí pracovat s emocemi
uchazečů se zúčastnilo NSZ v minulém roce

Přidejte se k nám!

Jsme otevřená firma. Podporujeme svobodu ve vzdělávání i v práci. Naším heslem je „změna je trvalý stav“. Pracujeme v otevřených prostorách a hledáme cesty kupředu, sami podle sebe, jak nám to všem vyhovuje. Firmu tvoří studia, která se starají o různé oblasti od NSZ, přes projekty pro školy, rozvojové hry a hračky pro děti, až po ScioŠkoly. V týmech jsou si všichni rovni, každý tým má patrona, který se stará o jeho chod. Rádi společně podnikáme neformální akce a sportujeme.

Působíme na všech polích vzdělávání. Chceme podporovat studijní autonomii dětí, proto zakládáme ScioŠkoly. Našimi žáky chějí být děti z různých míst, proto síť ScioŠkol rozšiřujeme.


Zaměstnání ve SCIO a ScioŠkolách není jen práce, ale také osobní rozvoj a pocit, že to, co děláme, má smysl a baví nás to.


Ve SCIO a ScioŠkolách se budete realizovat:

• Když hledáte víc než jen práci.  

• Když nestojíte o tradiční úkolování a jasné zadání. 

• Když vyhledáváte zodpovědnost a výzvy.

• Když toužíte po neformální kultuře a přátelské atmosféře. 

• Když se chcete vzdělávat a neustále rozvíjet. 

• Když potřebujete prostor pro kreativitu a nápady.

• Když rádi přemýšlíte, hrajete si, překračujete hranice a zkoušíte nemožné..:) 


Jak to vypadá ve SCIO?

Máme volnou pracovní dobu, možnost práce z domova, trvalý přísun kafe, zmrzliny a nenosíme kravaty. Firemní kultura je jedním z mnoha důvodů, proč nás práce baví. Jednou měsíčně k nám chodí masér, hýbeme se s Multisportkou. Chodíme na kurzy a školení, protože rozvoj sebe sama a firemního know-how je pro nás důležitý

K práci u nás patří benefity jako podíl na zisku firmy nebo věrnostní bonusy v podobě dovolené navíc (až 30 dnů), kariérní pauzy a řada dalších. 

Práce u nás je náročná, očekává se vysoké nasazení a velká zodpovědnost, ale přesně tak nás to baví a naplňuje.


A jak to vypadá ve ScioŠkolách?

Vedeme děti k tomu, aby každou změnu vnímaly jako výzvu podle rčení: „Když se blíží bouře, někteří staví hradby, jiní větrné mlýny.“ Ve ScioŠkolách pracují skvělí lidé. Potkáte tu zkušené lidi, nadšené průvodce, odvážné děti a rodiče, kteří přemýšlejí o vzdělávání svých dětí.

Stále se učíme něco nového, nejen při zvládání problémů a překonávání potíží. Inspirací nám jsou lidi ze Scia, kolegové z jiných ScioŠkol i průvodci a děti. Navštěvujeme zajímavé zahraniční školy, učíme se spoustu věcí z kognitivních věd. Často je třeba přehodnotit řadu starých představ o škole. Vzděláváme a vychováváme budoucí generaci, a tím přispíváme k budování lepšího světa. Denně můžete sledovat, jak děti rostou, učí se a zrají. Vidíte přímo výsledky své práce.

Video

Kanceláře máme na Karlíně.

Mrkněte na volné pozice.

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Průvodce do ScioŠkoly na Praze 13

www.scio.cz, s.r.o.
Adresa Praha – Stodůlky
Datum vystavení4. července

Koho u nás budete potkávat?

Jirka – foto
Jirka
Patron

Úkolovat, kontrolovat, reportovat, buzerovat, křičet, nedůvěřovat koho by to bavilo? Ve Scio lidi vedu, ale neřídím. Nejsem jejich šéf, jsem jejich průvodce a patron: inspiruju, důvěřuju a motivuju. Práce nás pak všechny opravdu baví, a tak jí dáváme to nejlepší z nás. Výsledkem není jen skvělá atmosféra, ale i fungující procesy a projekty.

Žaneta – foto
Žaneta
ScioŠkoly, personalistika

Scio je nekonvenční a svobodné prostředí plné inspirativních lidí, místo, kde se stále učím novému. Místo, kde jsem již 16 let, a přesto mne to tu baví a dokáže překvapit. Za tu dobu jsem tu působila na mnoha pozicích od asistentky po člena vedení a měla možnost vyzkoušet si řadu činností. I samotné Scio prošlo velkým vývojem a stále se posouvá dál. A to je jedna z věcí, která se mi tu líbí nejvíce, že heslo „Změna je náš trvalý stav“ není jen pouhým sloganem, ale něčím, co zde opravdu žijeme.

Eliška – foto
Eliška
PR, vedoucí projektů pro školy

Do Scio jsem nastupovala s představou, že je to na rok, na dva. V říjnu to bude sedm let. Ono Scio není pro každého. Pokud hledáte zaměstnání, kde si odpracujete 8 hodin a jdete domů, to tady nenajdete. Pokud se ale chcete do práce těšit, neustále se rozvíjet a pracovat s lidmi, které práce baví a rádi s nimi zajdete na pivo, je pro vás Scio to pravé. Stejně jako pro mě :)

Líbíme se vám? Ozvěte se, rádi vás poznáme.