Co vás čeká

  • analýza a navrhování výrobních metod, optimalizace výrobních procesů a pracovních postupů

  • samostatné vyhledávání příležitostí ke zvýšení efektivity provozu

  • vedení projektů zavádění metod štíhlé výroby – LEAN (5S, SMED, TPM…)

  • zpracovávání a dokumentace standardů pro výrobu

  • vytváření LEAN kultury ve společnosti

  • spolupráce při plánování technického zařízení a pracovního vybavení

  • organizace, tvorba podkladů a provádění interních školení a tréninků pro zaměstnance

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • praktická znalost principů štíhlé výroby

  • zkušenost se zaváděním metod štíhlé výroby a projektovým řízením

  • znalost Six Sigma a metod předem stanovených časů výhodou

  • dobré komunikativní schopnosti, analytické myšlení

  • schopnost motivovat členy týmu

  • komunikativní znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, flexi pasy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • výkonnostní odměny do výše 13. platu
  • příspěvky na volnočasové aktivity dětí
  • odměny za pracovní jubilea
  • firemní akce

Společnost
Witzenmann Opava, spol. s r.o.
Adresa
Nákladní 2855/7, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Witzenmann Opava, spol. s r.o., Nikol Muchová
+420 605 990 928