Společnost Pipelife Czech s.r.o. je světový výrobce plastových potrubních systémů. V České republice působí od roku 1994 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel.
Chceš-li se připojit k úspěšné firmě, se stabilní vizí a cílem, nabízíme Ti možnost perspektivního zaměstnaní.

PIPELIFE - Vedoucí výroby

Náplň práce:

Vedoucí výroby má u nás na starosti organizaci podřízených zaměstnanců s cílem zajistit splnění hlavních cílů z hlediska výkonu a kvality. Dohlíží na směnu a zajišťuje, aby všichni pracovníci byli plně proškoleni a dodržovali kulturu v souladu s heslem „bezpečnost na prvním místě“. Podporuje program neustálého zlepšování.

Důležitá je pro nás ochota převzít odpovědnost zejm. za:

* bezpečnost všech pracovníků a návštěvníků závodu,

* vedení a organizaci týmu, komunikaci a rozvoj pracovníků

* aktivní podporu neustálého zlepšování procesů,

* plnění cílů

* dodržení a zlepšování kvality

Očekáváme:

* vysokoškolské vzdělaní technického směru

* praxe ve vedení lidí 5 let

* motivaci poznat celý výrobní proces, znát jeho detaily i funkčnost

* zkušenosti s postupy lean výroby a aktivitami s tím spojenými

* znalost relevantních právních předpisů z oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, životního prostředí a zákoníku práce

* pokročilou znalost anglického jazyka (B2)

* řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

* dostatek smysluplné práce

* kvalitní tým, který je připraven pomoci

* možnost profesního růstu v rámci závodu i koncernu

* Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Těšíme se na Tebe!

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Kučovaniny 1778, Otrokovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Vedoucí výroby, Technik výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pipelife Czech s.r.o. / Wienerberger s.r.o., Lenka Kunzová