Společnost Pipelife Czech s.r.o. je světový výrobce plastových potrubních systémů. V České republice působí od roku 1994 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel.
Chceš-li se připojit k úspěšné firmě, se stabilní vizí a cílem, nabízíme Ti možnost perspektivního zaměstnaní.

PIPELIFE - Specialista BOZP

Máte rád/a nové výzvy?

Chcete pracovat na nově vytvořené pozici?

Náplň práce:

* zodpovědnost za oblast BOZP a PO

* organizace veškerých školení souvisejících s oblastí BOZP a PO

* školení nových zaměstnanců na pravidla BOZP a PO

* zlepšování procesů v těchto oblastech

* tvorba dokumentů a provádění auditů

* komunikace s orgány státní správy

* reporting a související legislativa

* spolupráce s holdingem a zavádění požadovaných úkolů

Požadujeme:

* SŠ vzdělání s maturitou

* znalost práce na PC – MS Office

* AJ – aktivní znalost (B2)

* znalost platné legislativy BOZP a PO

* zkušenosti z výrobní sféry výhodou

* technické myšlení, kreativita, komunikativnost

* schopnost samostatného rozhodování

* časová flexibilita, odolnost vůči stresu

* ŘP – aktivní řidič

Nabízíme:

* nadprůměrné platové ohodnocení

* možnost pracovat na nové pracovní pozici

* možnost seberealizace

* cafeterii a další široké spektrum benefitů

* podporu při zaškolení a ke zvyšování kvalifikace

* perspektivu dalšího růstu

* stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií

* zázemí koncernu Wieneberger

Těšíme se na Tebe!

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Kučovaniny 1778, Otrokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pipelife Czech s.r.o. / Wienerberger s.r.o., Lenka Kunzová