Společnost Pipelife Czech s.r.o. je světový výrobce plastových potrubních systémů. V České republice působí od roku 1994 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel.
Chceš-li se připojit k úspěšné firmě, se stabilní vizí a cílem, nabízíme Ti možnost perspektivního zaměstnaní.

Produktový manažer (ž/m)

Zajímá Vás vodohospodářství a projektový management?

Práce ve společnosti Pipelife znamená pracovat v jedinečné společnosti, kde uvidíte suroviny zpracované do plastových potrubních systémů, které jsou poté dodávány do celého světa a využívány na různých trzích.

Pipelife patří do mezinárodní skupiny Wienerberger a nabízí to nejlepší z obou světů: Na jedné straně velikost a povahu regionální společnosti a na druhé straně profesionalitu a ambice nadnárodní společnosti. Na výrobní závod v Otrokovicích hledáme nového kolegu, parťáka na pozici: Produktový manažer (ž/m)

  • Baví vás technika a komunikace s lidmi?
  • Zvládnete uřídit několik projektů najednou?

Pak čtěte dál. Pokud vás zaujme náplň práce, pošlete nám svůj životopis.

NÁPLŇ PRÁCE

Jako produktovému manažerovi vám bude svěřeno portfolio systémů zahrnujících chytrá řešení (měření, vyhodnocování, sdílení dat vodárenských systémů). Jedná se nové oblasti, na které se společnost zaměřuje.

Odpovědná a samostatná správu celého procesu – spolupráce na vývoji v rámci mezinárodního vývojového týmu, nákup a jednání s dodavateli, řešení sortimentu, technická podpora pro kolegy i externí partnery, jednání s externími partnery. Součástí náplně práce je i spolupráce s marketingových a obchodním oddělením vedoucí k podpoře prodeje, školení (webináře) nebo spolupráce s controllingem.

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z projektového managementu, příp. projekční/stavební praxe
  • angličtinu na komunikativní úrovni, minimální úroveň B1
  • pokročilou úroveň ovládání nástrojů z řady MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat (cca 2 – 4 služební cesty za měsíc)

NABÍZÍME

  • zajímavé projekty vodohospodářského zaměření
  • možnost další růstu v rámci celé skupiny Wienerberger
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • benefity společnosti: osobní automobil k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova, příspěvky na penzijní připojištění, benefitní systém cafeterie, multisport karta, příspěvky na stravování, firemní akce, aj.

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Kučovaniny 1778, Otrokovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Krejčová