Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice.

Specialita TPM - závod Hranice

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici Specialista TPM pro výrobní závod v Hranicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude provádění analýz problémů se spolehlivostí výrobních zařízení, stanovovat a plánovat postup na zajištění jejich spolehlivosti, s ohledem na náklady, prostoje, jejich velikost a dostupnost. Další zodpovědnosti :

  • zodpovídá za implementaci a udržování procesu Total Productive Maintenance (TPM) ve výrobním závodě
  • provádí školení a zaučování pověřených osob na pracovištích v TPM
  • zpracovává postupy údržby a dokumentaci pro údržbu strojů
  • plánuje procesy pravidelné preventivní (cyklické) údržby strojů
  • zná a dodržuje principy 5S
  • kontroluje provádění pravidelné údržby
  • navrhuje opatření na optimalizaci strojního vybavení s ohledem na zvyšování kvality a výkonu
  • spolupracuje s nákupem při zajištění potřebných ND
  • vyhodnocuje KPI TPM na jednotlivých pracovištích
  • navrhuje opatření autonomní údržby
  • spolupracuje s centrálním managerem TPM
  • spolupráce s vedoucím údržby ve výrobním závodě
  • plánuje preventivní údržbu s ohledem na plány výroby ve spolupráci s vedoucím výroby
  • spolupracuje s TPM managerem a PIP+ Core týmem na standardech WCP

OČEKÁVÁME

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
  • analytické myšleni a schopnost práce s daty
  • pokročilá znalost MS Office, především Excel, PowerPoint
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1-2
  • schopnost komunikace napříč úseky
  • praxe v oboru a zaměření výhodou
  • znalost štíhlé výroby výhodou

NABÍZÍME

  • rozmanitou práci v tradičním průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti, jedničky v oboru
  • zaškolení, možnost osobního rozvoje a profesního růstu, individuální přístup
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity společnosti – 25 dnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.
  • termín nástupu od 1.6.2022

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Bělotínská 722, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Plánovač výroby, Servisní technik, Technik výroby, Technolog výroby, Kontrolor, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pipelife Czech s.r.o. / Wienerberger s.r.o., Lenka Kunzová