Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice.

Specialista na sociální sítě (ž/m)

Hledáte práci, kde budete moci uplatnit své dosavadní zkušenosti z marketingu?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party v Českých Budějovicích nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista na sociální sítě (ž/m)

  • Věříte, že pálené cihly a střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Chcete se aktivně podílet na budování jejich marketingové komunikace?
  • Rádi byste zúročili praxi z marketingového oddělení nebo agentury?

NÁPLŇ PRÁCE

Spolupráce na strategii pro jednotlivé sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIN), aktivní komunikace napříč společnosti pro získání podkladů, vytváření, synchronizace a strategické plánování obsahu, nastavování kampaní, monitorování diskuzních fór a komunikace s followers/fans, zajištění smluvních vztahů s influencery, odpovědnost za přidělený rozpočet.

OČEKÁVÁME

  • praktické zkušenosti s vytvářením obsahu a prací na sociálních sítích
  • nadstandardní písemný projev, znalost copywritingu
  • zkušenost s Facebook Business Managerem
  • angličtinu na úrovni B2 - spolupráce na mezinárodních projektech
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, benefitní systém Cafeterie, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Plachého 388/28, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Krejčová