Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.

Specialista na digitální kampaně

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici specialista na digitální kampaně pro centrálu společnosti v Českých Budějovicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude tvorba media plánu (vč. přípravy a schvalování), řízení digitálních kampaní v Google Ads, sKlik a prostřednictvím sociálních sítí (správa, analýza, vyhodnocení a reporting), obsluha analytických nástrojů Google Analytics, Addobe Analytics, Hotjar. Běžnou součástí jsou i drobné grafické práce, práce v CMS systémech, příprava PR článků – copywriting či realizace streamů, webinárů a online konferencí.

OČEKÁVÁME

  • pár let zkušeností a zájem o svět digitálního marketingu
  • motivaci pracovat v oblasti stavebních materiálů
  • písemný projev na výborné úrovni
  • komunikativnost a týmovou spolupráci
  • přesah do dalších oblastí např. AEM, SAP CRM, A/B testování, Adobe Photoshop/Illustrator, CSS, HTML

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti v centru Českých Budějovic
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Plachého 388/28, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Krejčová