Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.

Lean manager - Junior

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici Lean manager - Junior pro závod Stod.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude zavádění, spoluvytváření a aktualizace standardů společnosti. Nedílnou součástí je práce s informačními systémy společnosti, ve kterých se nový kolega naučí evidovat výrobu, spotřeby, parametry výrobků, zkoušky z laboratoří apod.

  • Chcete být součástí nadnárodní společnosti, a přitom pracovat v malém kolektivu?
  • Bavila by Vás spolupráce s výrobou i vedením závodu na neustálém zlepšování?
  • Láká vás spolupodílet se na výrobních procesech známé střešní krytiny Tondach?

OČEKÁVÁME

  • motivaci poznat celý výrobní proces, znát jeho detaily i funkčnost
  • schopnost procesy vyhodnocovat i predikovat případná rizika a předcházet jim
  • zkušenosti s postupy Lean výroby a znalost Lean nástrojů
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč společností
  • nadstandartní znalost práce na PC (MS Office)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (B1)
  • řidičské oprávnění skupiny B

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Stod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik, Technik výroby, Technolog výroby, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Krejčová