Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.

ODBORNÝ PORADCE PRO PROJEKČNÍ KANCELÁŘE

Hledáte práci, kde budete pro druhé pevným bodem a autoritou?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni pro oblast Vysočiny a blízké okolí na pozici: Odborný poradce pro projekční kanceláře

  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Máte stavební/technické vzdělání nebo praxi v oboru?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

CO VÁS U NÁS ČEKÁ

Budete se setkávat s projektanty projekčních kanceláří a pomáhat jim s použitím systému Porotherm a Tondach v jejich projektech a hledat pro něj vhodné využití. Budete jim otevírat všechny možnosti, které tento systém nabízí a zajišťovat tak odborně technický servis. Čeká vás mnoho dalších činností jako řešení technických otázek zákazníka, zajišťování kalkulací spotřeby materiálu a další.

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru nebo zkušenosti s projektováním či prováděním staveb
  • řidičský průkaz sk. B

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Jsme na trhu v ČR více jak 27 let, celosvětově společnost Wienerberger letos oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Budete mít možnost se rozhodovat dle své volby, čeká vás stabilní náplň práce, a dostanete možnost být pánem nad svými výsledky.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží.


Informace o pozici

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Project Manager, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Mertlová