Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.

Programový manažer

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme nového kolegu na pozici PROGRAMOVÉHO MANAŽERA (ž/m).

NÁPLŇ PRÁCE

Nový kolega/kolegyně bude plánovat, řídit a koordinovat STRATEGICKÉ A ROZVOJOVÉ PROJEKTY firmy v oblasti výroby a prodeje. Bude v úzkém kontaktu s vedením společnosti a bude odpovědný/á za alokaci zdrojů, realizaci projektů, sledování a reporting.

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • zkušenosti v oblasti projektového managementu min. 5 let
  • angličtinu na pokročilé úrovni, další světový jazyk (např. němčina) výhodou
  • projektové myšlení, systematický přístup a schopnost uvažovat v souvislostech
  • velmi dobrou znalost nástrojů a procesů projektového managementu
  • praxi v řízení změn a změnových požadavků vč. analýzy rizik
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • agility management, schopnost dotahovat projekty, dodávat výsledky
  • proaktivní přístup s cílem najít řešení
  • organizační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat po celé České republice

NABÍZÍME

  • práci na zajímavých strategických a rozvojových projektech
  • prostředí stabilní nadnárodní společnosti
  • podporu odborného růstu a osobního rozvoje
  • přátelské, otevřené pracovní prostředí
  • notebook a mobilní telefon
  • služební auto
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, roční prémie, benefitní systém Cafeterie, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, stravenky, právní poradenství, aj.
  • místo výkonu práce: celá ČR, 2 dny v týdnu kancelář v Českých Budějovicích

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Plachého 388/28, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Mertlová