Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.

Marketingový specialista

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme pozitivního a proaktivního kolegu (ž/m) na pozici marketingový specialista pro centrálu v Českých Budějovicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Hlavní náplní práce nového kolegy bude řízení samostatných projektů v rámci marketingové komunikace, navrhování, správa a reporting marketingových kampaní, zpracování tiskovin, PR a reklamních textů.

  • Cítíš se v marketingovém světě jako ryba ve vodě?
  • Nepřekvapí tě komunikace v angličtině a spolupráce na mezinárodních projektech?
  • Spolupracuješ rád s externími partnery, agenturami a zákazníky?

OČEKÁVÁME

  • kreativitu
  • zkušenosti v oblasti marketingové komunikace
  • výbornou znalost českého jazyka a stylistiky
  • angličtinu na úrovní B2
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

NABÍZÍME

  • zajímavou práci v prostředí stabilní nadnárodní společnosti, jedničky na trhu
  • pohodové pracovní prostředí
  • zaškolení přizpůsobené individuálním potřebám
  • podporu odborného růstu a osobního rozvoje
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, benefitní systém Cafetérie příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Plachého 388/28, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Specialista PR, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Mertlová