Wienerberger is the only multinational producer of bricks, roof tiles, concrete pavers and pipe systems with a total of 197 production sites in 30 countries and activities in international export markets.
We are the world’s largest producer of bricks and number one on the clay roof tile market in Europe. Furthermore we hold leading positions in pipe systems in Europe and concrete pavers in Central- East Europe.

Obchodní / cenový analytik

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍ ANALYTIK na centrálu společnosti v Českých Budějovicích nebo na pobočku v Jirčanech u Prahy.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude podpora týmů v oblasti obchodních, marketingových a cenových analýz.

  • Umíte zpracovat analýzu obchodní aktivit, zákazníků a vyhodnotit efektivitu marketingových aktivit?
  • Podpoříte tým při uvedení nového výrobku i při nastavení strategických přehledů a rozpočtů?
  • Víte, jak sbírat a analyzovat data od konkurence?

OČEKÁVÁME

  • zkušenosti s obchodní, finanční a marketingovou analýzou
  • praxi v oblasti obchodu, marketingu
  • pokročilou úroveň IT dovednosti (Excel, Access, SQL, VBA, SAP)
  • znalost ERP a CRM systémů
  • komunikativní a prezentační dovednosti
  • angličtina na úrovni B2
  • praxe z oblasti stavebnictví výhodou

NABÍZÍME

  • úzkou spolupráci s klíčovými zákazníky – jednatelé společnosti, obchodní a finanční ředitel, vedoucí marketingu a produktového týmu
  • spolupráci s korporátním analytikem
  • benefitní systém Cafetérie
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství, aj.
  • místo výkonu práce dle potřeb kandidáta Jirčany u Prahy nebo České Budějovice

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Plachého 388/28, České Budějovice – České Budějovice 1
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Finanční analytik, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Mertlová