WestRock je pro své zákazníky uznávaným partnerem v oblasti poskytování obalových řešení, která jim pomáhají uspět na trhu. Společnost působí po celém světě, má 50 000 zaměstnanců a více než 300 výrobních a obchodních jednotek v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii. Více informací najdete na www.westrock.com.

Pro náš klíčový závod ve Svitavách, zaměřený na výrobu potištěných obalů, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Hlavní účetní/Chief Accountant

Nabízíme pozici, která může být dobrou příležitostí pro:

- asistenty auditorů;
- pracovníky účetních a daňových poradenských společností;
- lidi se zkušenostmi z auditorských společností;
- účetní, kteří chtějí pracovat pro nadnárodní společnost a udělat další krok ve své kariéře.

Co Vás čeká:

- vedení zkušeného týmu účtárny (3 podřízení);
- zajišťování měsíční uzávěrky a dalších běžných účetních činností;
- komunikace s auditory, koordinační role při auditech, komunikace s daň. poradci;
- posouzení účetních výkazů, dalších reportů a jejich interpretace vedení společnosti;
- schvalování lokálních údajů v rámci korporátních reportovacích nástrojů;
- spolupráce na projektech;
- komunikace v anglickém jazyce v rámci korporace.

Co byste měli mít:

- komunikativní úroveň AJ, znalost účetní a daňové terminologie velkou výhodou;
- vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání;
- praxi ideálně z oblasti controllingu, účetnictví, daní nebo auditu;
- znalost podvojného účetnictví, účetních a daňových předpisů;
- analytické schopnosti;
- zkušenosti s americkými a mezinárodními účetními standardy určitě vítáme;
- smysl pro detail i nadhled;
- schopnost samostatného rozhodování, schopnost řešit problém;
- výborné komunikační dovednosti;
- smysl pro týmovou práci.

Nabízíme Vám:

- zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
- možnost dalšího rozvoje jazykových zkušeností s rodilým mluvčím;
- být součástí dobrého, stabilního a samostatného týmu;
- podporu zkušeného týmu;
- vzdělávání (daně, excel,...) a příležitosti kariérového rozvoje;
- spolupráci s kolegy ze sesterských zahraničních závodů;
- odpovídající mzdu odrážející dovednosti, kompetence a potenciál;
- měsíční a roční bonusy;
- atraktivní benefity - 5 dní sick days, stravenky, kafeterie, finanční odměny za pracovní výročí a mnoho dalších;
- týdenní fond 37,5 hodin (na místo 40 hodin).

Společnost
Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o.
Adresa
Pražská 2121/48, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Office Manager, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel