WestRock je pro své zákazníky uznávaným partnerem v oblasti poskytování obalových řešení, která jim pomáhají uspět na trhu. Společnost působí po celém světě, má 45 000 zaměstnanců a více než 300 výrobních a obchodních jednotek v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii. Více informací najdete na www.westrock.com.

Pro náš klíčový závod ve Svitavách, zaměřený na výrobu potištěných obalů, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Tiskař na ofsetovém stroji

Co Vás čeká:

- nestereotypní pestrá práce v ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ,
- příprava tiskového stroje pro zakázku,
- práce na 12ky (denní, denní, volno, noční, noční, volno, volno, volno)
- řízení a kontrola práce osádky tiskového stroje.

Co od Vás očekáváme:

- min vyučení, pokud to bude v polygrafickém oboru, bude to velké plus ;-),
- zkušenosti v obsluze tiskového ofsetového stroje,
- základní orientaci na PC,
- manuální zručnost,
- ochotu pracovt na 12ky.

Na co se můžete těšit:

- osobní přístup a seriózní jednání,
- pravidelné navyšování mzdy,
- dosažitelné bonusy – až 18% z roční mzdy,
- měsíční finanční benefit,
- příplatek za přesčasy ve výši 50%
- stravenky v hodnotě 130 Kč,
- příspěvky do „Benefitové Cafeterie“ či na penzijní připojištění,
- odměny k životním a pracovním výročím,
- týmové a celofiremní akce,
- asistenční program - bezplatné právní poradenství,
- nadstandardní přístup k bezpečnosti práce.

Tiskněte obaly pro velké zákazníky jako jsou např. Red Bull, Pilsner Urquell, Coca Cola a mnoho dalších.

Společnost
Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o.
Adresa
Pražská 2121/48, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel