Kdo jsme? Jsme původem z Brna a máme vlastní produkt, který dal vzniknout vice než 40 miliónům projektů po celém světě a zásadně usnadnil způsob vytváření webů a e-shopů.

Kdo nejsme? Hlavně žádný korporát. Sice je nás přes 120, včetně 25 vývojářů, jenže se pořád ještě vejdeme do jediné budovy, kde se zároveň dělají všechna rozhodnutí. V každém okamžiku budeš tedy vědět, co a proč se děje. Nejsme ani tým, co skáče z projektu na projekt, nedodáváme co nejrychleji na úkor kvality – to není náš styl. U nás se zkrátka všichni mohou vždy koncentrovat na práci a zaručíme na ni dostatek času. A navíc v parádním prostředí - naše kanceláře mají několik relaxačních zón, kuchyněk a teras, kde můžeš s kolegy probrat sport, pivo nebo jakoukoliv šílenost, a nikoho to neruší.

Budeme fakt rádi, když u nás budeš rozvíjet svoje schopnosti. Tvoje chuť se učit, je pro nás důležitá a nemusí to být vždy jen o práci. Tak pokud ti padl do oka třeba kurz hloubkového potápěče, zaplatíme za tebe 50 % jeho ceny.

I angličtina se u nás hodí: Narazíš tady na lidi z různých koutů světa, od Švédska až po Brazílii.

Ty nejlepší věci vznikají tou nejjednodušší cestou. Proto hledáme skvělá, přizpůsobivá a snadná řešení. A to nejen směrem k zákazníkovi, ale I k nám samotným.

Finanční účetní pro Webnode

Petra je s námi ve Webnode od roku 2017 a dosud byla naší finanční účetní právě ona. S Webnode vyrostla a před pár dny se rozhodla přijmout novou výzvu, kterou jsme před ni položili - od ledna naše účetnictví povede. Na jednoho člověka je té práce ale opravdu hodně, a proto k ní hledáme novou kolegyni či kolegu, který či která, bude nejen posilou týmu, ale i parťákem, na kterého se Petra bude moct absolutně spolehnout.

Počítáme s tím, že se u nás můžete hodně naučit, proto hledáme někoho, kdo nemusí mít nezbytně zkušeností mnoho. Pár požadavků ale přeci jen máme:

  • Podvojné účetnictví - bez potřebných znalostí se nelze zkrátka obejít. To české musíte mít v malíku.
  • Angličtina - alespoň na úrovni B1. Denně budete komunikovat s naším Customer Care oddělením a v něm hovoří česky jen málokdo. Alespoň v písemné podobě ji zvládnout prostě musíte.
  • Excel – nemusíte být úplně profík, ledacos rádi naučíme. No, ale měli byste umět víc, než my na HR. :)
  • SAP. Bez dalších komentářů. Mě děsí, vás nesmí. :)

Za přinesené znalosti nabídneme hodně věcí. Od fajn čtyřčlenného týmu, hromady dění ve firmě, kopu nových znalostí, dva tucty benefitů... A jednu prima šéfku navrch.

Zajímá vás víc o Webnode, než se nám rozhodnete ozvat? Není problém, mrkněte třeba sem: https://www.pracevnebi.cz

A nebo se stavte na pokec k nám do Nebe.

Těším se, že se potkáme osobně. Nebo třeba na Teamsech, když budete chtít.

Zuzana

Informace o pozici

Společnost
Webnode CZ s.r.o.
Adresa
Hlinky 995/70, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturant/fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel