Můžeme ti tady vypsat, jak jsme free, cool a in. Taky vyjmenovat všechny naše benefity, boží akce, které jinde nenajdeš. Kluci z vývoje ale říkali, že to tě zas až tak moc nezajímá. Prý chceš vědět něco o produktu a o technologiích, se kterými se tu dělá. A taky poznat styl naší práce. No tak tady to je.

O čem je práce v našem týmu a co budeš mít na starosti?

  • Samostatně řešíme menší tasky i větší projekty: od základní analýzy až po implementaci. Můžeme cokoliv s kýmkoliv konzultovat. Větší projekty se řeší v rámci týmu i ve více lidech.
  • Náplní naší práce je správa a rozvoj editoru (CMS) a administrace. Vzít nakódovanou HTML šablonu a oživit ji propojením s databází nebo API, zajistit načítání/ukládání dat, a vyřešit interaktivitu s uživatelem.
  • Občas se zapojíme do zprovoznění všech projektů na HTTPS a třeba teď aktuálně pomáháme se stavbou K8S clusteru pro weby našich uživatelů. Spolupracujeme jak s Backend týmem, tak s Frontend týmem kodérů.
  • Teď například rozšiřujeme editor a šablony projektů, nebo třeba náš e-shop, kde přidáváme napojení na nové dopravní metody (jak v rámci Evropy, tak i světa).
  • Vedle toho píšeme v ReactJS komponentách zbrusu novou uživatelskou správu domén, mailboxů, objednávek.

S čím budeš pracovat?

  • Budeš pracovat nejvíc s PHP 7 (brzy snad i s 8), s composerem, s Javascriptovými knihovnami ReactJS, Redux, Google Closure a dalšími nástroji (npm, Webpack, Babel,..), s MySQL clusterem, s nginxem, s cloudovými službami AWS S3, cloudflare, SES a GITem.
  • V PHP nepíšeme v žádném konkrétním frameworku, ale z každého využíváme balíčky a knihovny, které se nám hodí. Technologie pečlivě vybíráme a používáme to, co nám dává smysl. Stejně tak se ale snažíme sledovat trendy.
  • Výhodou je znalost objektového návrhu (Dependency Injection, MVC, Domain Driven Design, CQRS, a jiných návrhových vzorů), PSR standardů a vůbec všeho co se v PHP světě používá nebo se o tom aspoň mluví. Ve světě JS je fajn mít povědomí o Reactu. Nemusíš nijak podrobně znát poslední verze CSS ani HTML ale alespoň základní znalost je podmínkou.

Zapomněli jsme na něco? Jestli jo, klidně se ptej na všechno, co je pro tebe důležitý, než nám na sebe pošleš kontakt. Slibujem, že nic tajit nebudem. 😊

Informace o pozici

Společnost
Webnode CZ s.r.o.
Adresa
Hlinky 995/70, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Webnode CZ s.r.o.