Webnode, firma o zhruba 120 lidech, z toho asi 30 ve vývoji. Vývojáři sedí společně na jednom patře. Při práci mají rádi klid a ticho, pro diskuze o problémech i blbostech je u nás dost místa v jednačkách, kuchyních, relaxačních zónách i na terasách, tak, aby debaty o pivu a sportu nerušily tým u práce.

3 věci, bez kterých se tu neobejdeš jsou PHP, čistě psané OOP a nebát se říct svůj názor.

Co Tě čeká a nemime. Práce ve stabilní firmě, na jednom projektu založeném na micro službách, kde nebudeš plnit jenom úkoly, ale zapojíme Tě i do návrhu. Kancelář kousek od zastávky MHD s flexibilní pracovní dobou. Nestandardní benefity jako třeba cvičení na zahradě nebo narozeninové volno.

Pokud jsme Tě zaujali, napiš a můžeme se sejít a nezávazně popovídat o tom, jak to tady funguje, nejdříve s HR a poté se šéfem vývoje.


Informace o pozici

Společnost
Webnode CZ s.r.o.
Adresa
Hlinky 995/70, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


Webnode CZ s.r.o.