WebHelp is an International Group, managing outsourced IT and sales services, bringing together world-class resources and expertise to help create valuable relationships between our clients, their customers and their employees.

Prodej IT služeb

Naším partnerem je přední nadnárodní IT společnost, která dodává komplexní IT řešení různým typům zákazníkům. Momentálně hledáme člověka, který bude zodpovědný za komunikaci s potencionálními klienty v segmentu networking. Pozice je vhodná pro absolventy či pro uchazeče o první zaměstnání, kteří chtějí začít svoji kariéru ve světě IT a nebojí se komunikovat skrze telefoní linku.

Co budete dělat?

Vytvářet obchodní příležitosti
Identifikovat a kvalifikovat potenciální klientelu na českém a slovenském trhu.
Plánovat schůzky klientů, sledovat schůzky, prezentovat produkty a poskytovat řešení na míru
Úspěšně provádět specifické telemarketingové strategií

Požadavky:

Dobré znalosti v oblasti IT a nejlépe networking prostředí
Dobrá znalost telemarketingu a prodeje
Odchozí zkušenosti / Prodejní zkušenosti po telefonu
Identifikace nových prodejních šancí
Zjištění aktuální situace klienta a informování o aktuálních akcích společnosti

Nabízíme:

Kvalitní zaškolení
Denní používání cizích jazyků
Rozsáhlý program školení a vývoje produktů, nástrojů a procesů
25 dní dovolené
Stravenky v hodnotě 109,00 Kč (55% hrazeno zaměstnavatelem, 45% zaměstnancem)
Plně placený jazykový kurz (po zkušební době)
Multisport karta
Čerstvé ovoce a občerstvení 3x týdně
Interaktivní aktivity: budování týmu, firemní večírky, sport atd.
Možnost rozvíjet kariéru v multikulturním prostředí

Společnost
Webhelp Enterprise Sales Solutions
Address
Praha
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: Czech (Proficient), English (Intermediate)
Salary
Salary: 33 000 – 39 000 CZK / month
Benefits: Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Corporate events
Listed in: IS/IT: Consultations, analyses, and project management, Telecommunications, Customer service, IT Consultant, Call Centre Operator, Telesales, Help Desk Technician
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Limited (temporary)
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Also suitable for graduates.

Job is also suitable for the physically challenged, attendance to company site required. Also suitable for: Other.

Webhelp Enterprise Sales Solutions, Jakub Pýcha
+420 608 955 978