Společnost Wavin Czechia je součástí skupiny Wavin - předního světového poskytovatele plastových potrubních systémů pro obytné, nebytové a stavební projekty. Součástí sortimentu je i osvědčený Systém Ekoplastik, který se vyrábí v České republice a slaví úspěchy napříč Evropou, Asií i Afrikou.
Společnost Wavin je v České republice zastoupena společností Wavin Czechia, do roku 2019 známá jako Wavin Ekoplastik, která vznikla v roce 2003 spojením tradičního českého výrobce Ekoplastik a předního světového dodavatele plastových potrubních systémů Wavin.
V rámci společnosti Wavin budete součástí mezinárodního a rozmanitého pracoviště s dobrým pracovním prostředím. Zaměřujeme se na bezpečnost, zdraví a inovace a klademe velký důraz na osobní rozvoj.
Přidejte se k nám!

JUNIOR seřizovač výrob. strojů *NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč

Chcete se stát seřizovačem, ale nemáte zkušenosti? Máme pro vás super nabídku kde vás vše naučíme.

Přidejte se k nám do týmu. Hledáme i uchazeče bez zkušeností v rámci programu junior, kdy Vás zaškolíme. Máte zájem naučit se něco nového, tak neváhejte a pošlete nám váš životopis.

Co vás čeká

  • seřizování a údržba strojů spojená s výrobním procesem
  • najetí a ukončení výroby
  • kontrola kvality výrobků, zápis mezioperační kontroly do PC
  • dodržování hospodárnosti při nájezdu nového výrobku
  • vedení evidence parametrů strojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání min. vyučení
  • znalost práce na PC
  • znalost výrobních procesů výhodou
  • ochotu pracovat na 12ti hodinové směny

Výhodou bude, pokud budete mít

  • manuální zručnost, důslednost, cit pro přesnost a technické myšlení

Co vám můžeme nabídnout

práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě
NÁBOROVY PŘÍSPĚVEK 20 tis. Kč
Motivační finanční program pro stálé zaměstnance
příspěvek na stravování s využitím vlastní jídelny
motivační finanční ohodnocení + roční bonus
benefitový program Kafeterie
CIGNA podpůrný zaměstnanecký program
příspěvek na penzijní připojištění a pojištění proti škodě
pracovní poměr na dobu neurčitou
25 dnů dovolené na kalendářní rok
nástup možný ihned
zdarma svozový autobus Neratovice - Kostelec nad Labem - Horní Počernice a zpět
místo výkonu Horní Počernice

Společnost
WAVIN Czechia s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2659/12, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel