Společnost Walter s.r.o. se sídlem v Kuřimi u Brna patří k předním světovým výrobcům velmi přesných CNC brousicích strojů na nástroje a CNC optických měřicích přístrojů.
Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici:

Junior - technik plánování výroby strojů (m/ž)

Čeká tě absolvování zpravidla ročního programu v naší společnosti, kde se budeš moci podrobně seznámit s jejím prostředím, fungováním, výrobou a vývojem nových produktů. Pod vedením zkušených kolegů se budeš aktivně účastnit práce v SCM týmu. Získáš praktické zkušenosti a dovednost v oblasti logistiky a plánování výroby strojů.

Budeš mít možnost podílet se na nejrůznějších činnostech v oblasti plánování a logistiky. Naučíš se pracovat v systému SAP a poznáš procesy fungující v prostředí mezinárodní strojírenské společnosti.

Aktivně se zapojíš do všech procesů oddělení a základní náplň práce bude tvořit zejména:

  • administrativní činnost spojená s popisem a aktualizací stávajících procesů
  • výpomoc při ukončování agendy strojů
  • fyzická kontrola úplnosti stroje včetně systémových operací
  • spolupráce s plánovači při řízení výroby a plánovaní výrobních zakázek.

Přihlas se pokud:

  • Jsi studentem posledního ročníku nebo absolventem VŠ technického nebo ekonomického směru.
  • Máš logické a analytické myšlení.
  • Ovládáš základy německého nebo anglického jazyka a jsi ochotný aktivně v těchto jazycích komunikovat.
  • Máš ochotu a chuť se v tomto oboru vzdělávat, zajímá tě výroba stroje jako takového a baví tě plánování jeho výroby.
  • V případě studenta - máš čas věnovat se práci min. 3 dny v týdnu.

Co u nás získáš?

  • Výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry v rámci mezinárodního koncernu.
  • Praktické znalosti a dovednosti z výrobního prostředí.
  • Rozvoj osobnostních a profesních schopností a znalostí.
  • Možnost realizace a dlouhodobého uplatnění u světově uznávané výrobní společnosti.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, včetně dalších benefitů.

Pokud si myslíš, že by tě práce u nás bavila, pošli CV a pár slov o sobě (co umíš, co tě baví, co rád děláš). Zaujali jsme tě, ale místo se pro tebe nehodí? Stačí se jen ozvat a rádi probereme další kariérní možnosti.

Společnost
Walter s.r.o.
Adresa
Blanenská 1289/119, Kuřim
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Administrativní pracovník, Strojní inženýr, Technik, Technik ve strojírenství, Plánovač výroby, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.