Společnost Walter s.r.o. se sídlem v Kuřimi u Brna patří k předním světovým výrobcům velmi přesných CNC brousicích strojů na nástroje a CNC optických měřicích přístrojů.
Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG VÝROBY pro montáž strojů

Náplň práce:

  • Analýza procesů ve výrobě strojů, identifikace možností optimalizace a jejich praktická implementace.
  • Vytváření, řízení a schvalování montážních procesů včetně nezbytných pomůcek a montážních zařízení.
  • Podpora při přípravě sériové montáže nových strojů nebo podsestav.
  • Technologická podpora montáže v případě problémů.
  • Definice a další rozvoj montážních a technologických postupů metod.
  • Vedení a účast na projektech v pracovním prostředí technologa.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • Víceleté profesní zkušenosti na stejné nebo podobné pozici ve strojírenství.
  • Orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Zkušenosti s optimalizací montážních procesů výroby strojů.
  • Detailní znalost strojírenské technologie.
  • Cílově orientovaný, samostatný a strukturovaný způsob práce.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
  • Znalosti SAP výhodou.
  • Znalost německého jazyka příp. anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou a perspektivní práci v rámci prosperující mezinárodní skupiny.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • 13. mzda.
  • Příspěvek na dojíždění.
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Týden dovolené navíc.
  • Možnost firemního stravování v závodní jídelně, výběr z 5ti druhů jídel.
  • Podporu vzdělávání profesního, jazykového a osobnostního charakteru.

Váš životopis zasílejte prosím současně v německém nebo anglickém jazyce.

Společnost
Walter s.r.o.
Adresa
Blanenská 1289/119, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Technolog ve strojírenství, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel