Společnost Walter s.r.o. se sídlem v Kuřimi u Brna patří k předním světovým výrobcům velmi přesných CNC brousících strojů na nástroje a CNC optických měřicích přístrojů.
Do našeho týmu právě hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (M/Ž)

Náplň práce:

  • Technický/strategický nákup materiálu/služeb.
  • Profesionální vedení tendrů a projektů ve svěřené oblasti.
  • Vedení cenových jednání.
  • Tvorba a správa smluv.
  • Provádění analýz celkových nákladů.
  • Vytváření analýz trhu a dodavatelů.
  • Vypracování a zavádění opatření pro snížení nákladů.
  • Aktivní management dodavatelů (výběr, hodnocení a rozvoj) společně s partnerskými odděleními za účelem zajištění excelentní dodavatelské báze.
  • Sledování nových technologií a trendů.

Požadavky:

  • Praxe v oblasti nákupu nebo podobné oblasti.
  • Výborné vyjednávací schopnosti.
  • Znalost německého jazyka slovem i písmem, angličtina výhodou.
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a týmový duch.

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v rámci prosperující mezinárodní skupiny.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Týden dovolené navíc.
  • 13. plat.
  • Podporu vzdělávání profesního, jazykového a osobnostního charakteru.
  • Možnost firemního stravování v závodní jídelně, příspěvek zaměstnavatele.
  • Příspěvek na dojíždění až do výše 2.000,-Kč/měsíčně.
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na sportovní aktivity, pronájem sportovních hal.

Společnost
Walter s.r.o.
Adresa
Blanenská 1289/119, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Nákup, Strojírenství, Výroba a průmysl, Nákupčí, Project Manager, Technik ve strojírenství, Plánovač výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel