Společnost Walter s.r.o. se sídlem v Kuřimi u Brna patří k předním světovým výrobcům velmi přesných CNC brousících strojů na nástroje a CNC optických měřicích přístrojů.
Do našeho týmu právě hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici:

SW DEVELOPER - CNC brousící stroje

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba stávajících softwarových komponent v jazycích Java/C++ pro prostředí CAD/CAM brusných strojů.
  • Vývoj komponent na bázi Message Oriented Middleware.
  • Převod zákaznických požadavků do prostředí současných aplikací.
  • Rozšiřování existujících testovacích procedur.
  • Rozvoj stávající Plugin-infrastruktury.
  • Vývoj v rámci mezinárodního SCRUM teamu.

Požadujeme:

  • Dokončené vysokoškolského vzdělání v oblasti výpočetní techniky, matematiky, fyziky nebo srovnatelného studijního programu se zájmem o technicky orientovaný vývoj softwaru.
  • Ochotu seznámit se se stávajícím softwarovým systémem.
  • Dobré matematické znalosti, zejména z oblastí numerické matematiky a lineární algebry.
  • Výhodou dobrá znalost objektově orientovaného softwarového designu a vývoje.
  • Velmi dobré znalosti C ++, Java nebo C#.
  • Zkušenosti s programováním CAD / CAM systémů výhodou.
  • Znalosti agilního softwarového vývoje (SCRUM).
  • Dobrou znalost angličtiny.
  • Praxe ve vývoji softwaru po dobu nejméně 3-4 let podmínkou.

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v rámci prosperujícího nadnárodního koncernu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Týden dovolené navíc.
  • 13. plat.
  • Podporu vzdělávání profesního, jazykového a osobnostního charakteru.
  • Možnost firemního stravování v závodní jídelně , příspěvek zaměstnavatele 55%, výběr ze 6 druhů jídel.
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na sportovní aktivity – MultiSport.
  • Firemní akce.

Společnost
Walter s.r.o.
Adresa
Blanenská 1289/119, Kuřim
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Věda a výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel