Baví Vás obchodní činnost?

Máte schopnost upoutat a vyvolat zájem u zákazníka?

Jste to VY !!!

Co požadujeme

  • praxi na pozici obchodního zástupce
  • obchodní dovednosti na vysoké úrovni
  • profesionální vystupování
  • přirozené charisma
  • sebevědomého člověka, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti
  • min. SŠ vzdělání

Náplň práce

  • rozšiřování prodeje sortimentu u stávajících zákazníků
  • získávání potencionálních zákazníků
  • navazování kontaktů
  • prezentace značky a výrobků firmy u zákazníka
  • školení zákazníků na firemním Showroomu
  • mapování konkurence
  • práce z místa bydliště, s občasným dojížděním na centrálu Vsetín (z důvodu zaškolení, pravidelný reporting, pracovní schůzky)

Nabízíme

  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • důkladné zaškolení v centrále společnosti Vsetín s ubytováním
  • služební automobil, služební telefon i notebook
  • individuální benefity

Společnost
Vladislava Peltsarszká - KASKO žaluzie
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 33 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Obchodní zástupce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KASKO žaluzie, Dagmar Lačíková
731 629 507, e-mail: prace@kasko-vs.cz