Zajistit, že jízda v každém vozidle je plynulá a tichá, je naše práce. Naší motivací je snaha o zajištění většího pohodlí v dopravě a poskytnutí perfektního řešení výzev NVH našich zákazníků z oblasti automobilového průmyslu.
Společnost Vibracoustic je jako celosvětový přední dodavatel tím pravým místem pro ambiciózní týmové hráče a nabízí mnoho příležitostí pro osobní a profesionální růst a rozvoj.
Vážíme si inovativního ducha a vítáme nadané pracovníky, kteří chtějí pracovat na rozvoji pohodlí v konceptech mobilní dopravy budoucnosti. Chcete se přidat k našemu týmu?

Procesní technik pro nové projekty

Náplň práce

  • Odpovědnost za činnosti související s vývojovým procesem
  • Spolupráce s dodavateli na vývoji strojního zařízení a nástrojů pro nové výrobky, od fáze návrhu až po sériovou výrobu
  • Komunikace s dodavateli
  • Podpora zavádění nových projektů v různých závodech Vibracoustic
  • Prezentace nových projektů před mezinárodním vedením Vibracoustic

Požadavky

  • VŠ / SŠ v technickém oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, (spolupráce s centrálou a kolegy z celého světa), německý jazyk výhodou
  • Zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
  • Zkušenost se zaváděním nových projektů do výroby
  • Znalost montážních procesů výhodou
  • Dynamický a proaktivní přístup
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost dlouhodobého plánování nutná, projekty se řeší až na 3 roky dopředu

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Půlroční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Mobil a notebook pro soukromé účely
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zázemí velké mezinárodní firmy s rodinnou atmosférou
  • Denní využití anglického jazyka při komunikaci s kolegy z celého světa
  • Firemní akce
  • Příspěvek na jazykový kurz

Společnost
Vibracoustic CZ, s.r.o.
Adresa
Nad Jatkami 3562, Mělník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Výroba a průmysl, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel