Společnost Vibracoustic je jedním z předních celosvětových odborníků na NVH v oblasti automobilového průmyslu, který poskytuje přizpůsobená řešení přidávající komfort a podporující efektivitu, bezpečnost a odolnost. Její odbornost, spolu s celým životním cyklem výrobků, všemi systémy vozidel a širokým portfoliem produktů, umožňuje společnosti Vibracoustic řešit aktuální i budoucí problémy NVH napříč všemi segmenty automobilového průmyslu. S více než 10 000 zaměstnanci ve 43 výrobních a technologických závodech napříč 19 zeměmi spolupracuje společnost Vibracoustic se všemi hlavními výrobci automobilů. V roce 2017 společnost Vibracoustic dosáhla obratu ve výši přibližně 2,1 miliardy eur. Více informací naleznete na adrese www.vibracoustic.com

Společnost Vibracoustic CZ, s.r.o. hledá pro závod v Mělníku kolegu/kolegyni na pozici:

IT specialista

Co nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Účast na nových projektech v dynamickém automotive oboru
  • Pružná pracovní doba
  • Služební telefon i pro soukromé účely
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, příspěvek na jazykový kurz
  • Nástup možný ihned/dohodou

Náplň práce

  • Správa IT infrastruktury
  • 1st level podpora - řešení incidentů ze service desku v rámci Evropy, primárně však pro závod v Mělníku
  • Reporting, dodržování globálních procesů a priorit dle SLA
  • Úzká spolupráce s kolegou v druhém závodě v ČR - zastupování
  • Spolupráce s centrálou na projektech a 2nd level aktivitách
  • Správa datové sítě, telefonního systému, tiskových řešení
  • Správa aplikací: instalace, konfigurace (na platformách Windows), instalace licenčních služeb, licenčních kódů,
  • Podpora při upgrade lokálních softwarů

Požadavky

  • SŠ/VŠ nejlépe IT
  • Praxe ideálně 3 roky (možno i při škole)
  • Výhodou praxe v nadnárodní společnosti
  • AJ pro denní využití

Pro zařazení do výběrového řízení prosím zašlete svůj životopis v českém a zároveň anglickém jazyce.

Společnost
Vibracoustic CZ, s.r.o.
Adresa
Nad Jatkami 3562, Mělník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel