Vaše budoucnost je ve Vašich rukách!

Hledáme obchodníky!!!

Do svých pracovních týmů hledáme nové kolegy, kteří do plnění cílů vkládají maximální nasazení.
Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s více než dvacetiletou historií a významným postavením na českém trhu.
Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Naši zaměstnanci jsou zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti.

Asistentka obchodního zastoupení interierových dveří Praha

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 zajištění kompletní administrativní a organizační podpory obchodního týmu interiérových dveří
 komunikace se stávajícími a novými zákazníky
 prezentace portfolia produktů interiérových dveří
 příprava a zpracování nabídek v interním systému
 spolupráce s oddělením rozpočtářů a techniků i napříč celou společností

POŽADUJEME:

 min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
 předchozí praxe na podobné pozici (ve stavebnictví) výhodou
 velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
 aktivní přístup ke svěřeným úkolům
 samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
 zákaznický přístup a týmového ducha
 dobrou znalost práce na PC (program Klaes výhodou)

NABÍZÍME:

 zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
 odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
 zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
 perspektivu závislou na osobních schopnostech
 kancelář obchodního zastoupení Praha 9 - Balabenka
 nástup ihned/dle dohody

Těšíme se na Vás!

Společnost
VEKRA a.s.
Adresa
Českomoravská 2408/1a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Asistentka, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.