Vaše budoucnost je ve Vašich rukách!

Hledáme obchodníky!!!

Do svých pracovních týmů hledáme nové kolegy, kteří do plnění cílů vkládají maximální nasazení.
Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s více než dvacetiletou historií a významným postavením na českém trhu.
Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Naši zaměstnanci jsou zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE interiérových dveří Praha-Balabenka

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

* prodej interiérových dveří VEKRA ve svěřeném regionu
* posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
* udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
* provádění průzkumu obchodních příležitostí
* pravidelný reporting obchodních výsledků
* spolupráce s odbornými techniky i napříč celou společností

POŽADUJEME:

* min. SŠ vzdělání nejlépe ve stavebnictví
* zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány
* prodejní dovednosti, zaměření na výsledek a zákazníka
* přirozenou schopnost komunikovat a umění vyjednávat
* schopnost samostatné práce a časovou flexibilitu
* technickou zručnost
* znalost práce na PC
* řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:

* zaměstnání u nejvýznamnějšího výrobce otvorových výplní na českém trhu
* atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
* pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností
* prostor pro další profesní a osobní růst
* kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborné asistentky
* firemní vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook a další firemní benefity
* pracovní poměr na plný úvazek
* nástup dle dohody

Těšíme se na Vás!

Společnost
VEKRA a.s.
Adresa
Českomoravská 2408/1a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.