Vaše budoucnost je ve Vašich rukách!

Hledáme obchodníky!!!

Do svých pracovních týmů hledáme nové kolegy, kteří do plnění cílů vkládají maximální nasazení.
Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s více než dvacetiletou historií a významným postavením na českém trhu.
Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Naši zaměstnanci jsou zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti.

VÝROBNÍ DĚLNÍK Window Holding a.s., Velké Meziříčí

Akciová společnost Window Holding přijme do výrobního závodu ve Velkém Meziříčí pracovníky na pozici VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- Obsluha CNC strojů
- Obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů
- Manipulační práce

POŽADUJEME:

• Technické myšlení
• Schopnost pracovat v týmu
• Manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
• Praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME:

• Zaměstnání ve stabilní společnosti
• Hlavní pracovní poměr
• Odpovídající finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování v závodní jídelně
• Práci ve dvousměnném provozu

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

• Výrobní závod Window Holding a.s., Velké Meziříčí

NÁSTUP:

• dle dohody - ihned

Kontaktní osoba:

Dana Dvořáčková

Společnost
VEKRA a.s.
Adresa
Velké Meziříčí
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Výroba a průmysl, Dělník, Operátor CNC strojů, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Window Holding a.s., Dana Dvořáčková
556 503 449
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.