VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, opravy a údržbu. Výrobky jsou určeny specialistům v technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských provozech. Obsluhujeme trhy v 19 zemích.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

JE PRO TEBE CHOZENÍ DO PRÁCE NEZBYTNOU POVINNOSTÍ? JSI VYŽDÍMANÝ JAKO POMERANČ VE FRESH BARU A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ? PAK JE TEN SPRÁVNÝ ČAS NA ZMĚNU – STAŇ SE OBCHODNÍ HVĚZDOU! MRKNI SE K NÁM A ZJISTÍŠ, JAK JEDNODUCHÉ JE STÁT SE BESTSELLEREM.


POTŘEBUJEŠ ZMĚNU? NOVÝ IMPULS? MY TI JE NABÍZÍME!

Jsi dravec se srdcem na pravém místě, silou hodnou gladiátora nebo jen nadšenec, který hledá v životě profesní změnu? V tom případě buď vítán! VEIDEC obchodník je víc než jen prodejce, je to partner, poradce a konzultant v oblasti mazadel, tmelů, odmašťovadel a dalších užitečných výrobků určených do výroby i pro údržbu. Klienti mají naše obchodníky rádi – a naši obchodníci mají rádi své klienty.

Atmosféru rodinného podniku s klidným pracovním prostředím si snažíme držet neustále, i přesto, že dlouhodobě rosteme. A protože máme ambice v růstu pokračovat a posadit se na pomyslný trůn tohoto trhu, hledáme další obchodní zástupce jako jsi TY!


JSME VEIDEC – URČITĚ NÁS UŽ ZNÁŠ

VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, údržbu a výrobu. Naše produkty jsou určeny specialistům v technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských provozech. Obsluhujeme trhy v 19 zemích a neustále se rozrůstáme.

Naše logo není zelené pro nic za nic. Chceme zelenější svět, proto ekologicky žijeme i myslíme. Sortiment našich produktů rozvíjíme s nejvyšší odpovědností vůči životnímu prostředí a dodržujeme přitom veškeré příslušné právní předpisy.

VEIDEC není lhostejný, záleží nám na osudech lidí, kteří potřebují naši pomoc. A proto jsme hrdými patrony různých charitativních organizací a nadačních fondů jako např. DEBRA, Dobrý Anděl, Krása Pomoci, Psí Naděje atd. Přesvědč se sám na našem Facebooku.

NIKDY JSI NEOBCHODOVAL?

Nevadí – pro nás je důležitý přirozený komunikační talent. Hledáme energické lidi, kteří se nebojí učit nové postupy a techniky prodeje. Lidi, kteří dokážou naslouchat, dokonale ovládají svůj projev a mají příjemné vystupování. Férovým a bezfaulovým stylem umí hrát první ligu a svým tahem na branku se dokážou dostat na pozici obchodní jedničky.


K NÁM SE VEIDEŠ

Hledáš seznam toho, co požadujeme, a co nabízíme? Chyba lávky, u nás si totiž na odrážky nehrajeme. Chceme s Tebou mluvit. Chceme vědět, proč s námi chceš pracovat a chceme Ti ukázat partu, do které můžeš zapadnout.

Víme, že bez dobrých prodejních nástrojů a zázemí nelze dosáhnout skvělých výsledků. Proto Ti poskytneme vše, co je třeba – firemní auto, tablet a v neposlední řadě i osobní přístup. A to, že si opravdu dobře vyděláš, považujeme za samozřejmý výsledek společné práce.

Protože VEIDEC pro nás není jen práce, odměníme tě k tomu navíc i speciálními osobními bonusy a řadou dalších benefitů jako firemní a teambuildingové akce, vzdělávací kurzy apod. Naše obchodní techniky Tě naučí ti nejlepší, takže díky našemu školení se do obchodního světa ponoříš hravě a bez potíží.

Nabízíme Ti práci, kterou budeš dělat rád, s výbornou partou lidí a kvalitním zázemím, které se Ti už nebude chtít měnit. Ještě dnes mrkni na www.veidec.cz nebo www.v-jako-veidec.cz

Aktuálně rozšiřujeme náš prodejní tým, a tak hledáme parťáky z následujících oblastí: Středočeský kraj (Mělník, Praha-východ, Praha-západ), Ústecký kraj (Litoměřice), Vysočina (Žďár nad Sázavou, Jihlava), Jihočeský kraj (České Budějovice, Prachatice, Český Krumlov)

Do 14.2.2021 pošli svůj životopis s fotkou a od února 2021 můžeš být součástí našeho týmu!

Informace o pozici

Společnost
VEIDEC s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.