Společnost Value 4industry s.r.o. je předním poskytovatelem služeb a produktů souvisejících s vývojem a prototypovou výrobou akustických a interiérových modulů pro automobilový průmysl. Z důvodu rozšiřování vývojových aktivit našeho Technologického centra hledáme vhodné uchazeče.

Náplň práce:

  • personální a odborné vedení týmu elektrikářů
  • elektro-montáž strojů a zařízení
  • montáž elektrorozvodných skříní - stavba rozvaděčů
  • servis strojů a zařízení
  • kontrola a dodržování technologických postupů
  • zajišťování dodržování zákonů a předpisů z oblasti BOZP,PO a OOPP
  • kontrola úrovně produktivity práce a přijímání opatření k jejímu zvyšování
  • řízení a organizace výrobních procesů dle plánu
  • kontrola nad průběhem a ukončením jednotlivých operací
  • sledování pracovní disciplíny a udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • vyučení nebo SŠ s maturitou technického směru v oboru elektro
  • praxe v oboru min. 5 let
  • znalost elektrotechnické dokumentace
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • zkušenosti s vedením a motivací lidí
  • znalost MS office – word, excel
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • ochotu cestovat na montáže i do zahraničí
  • pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení fix + variabilní složka
  • výkonnostní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • placené jazykové a odborné vzdělávání

Nástup možný ihned!

Společnost
Value 4industry s.r.o.
Adresa
28. října 1824/70, Plzeň – Bolevec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.