Hledáme specialistu pojištění do našeho menšího týmu Top pojištění v Ušetřeno.cz. Práce od pondělí do pátku (+ jeden víkendový den za měsíc). Nutná maturita (certifikace ČNB výhodou). Smlouva na HPP, mzda v prvním měsíci 30.000 Kč, po zapracování 40-45.000 Kč.

Jak to u nás funguje?

 1. Zákazník na našem webu vyplní kalkulačku pojištění, kde nám na sebe nechá telefonní číslo. Komunikujeme tedy s klienty, kteří sami projevili zájem. Nevoláme tedy na studené kontakty.
 2. Poté klientovi voláme my, zodpovíme jeho dotazy, prodáme mu nejvýhodnější produkt a následně s ním předvyplníme smlouvu.
 3. Klient si smlouvu zkontroluje a zaplatí.

Proč udělat změnu a pracovat zrovna u nás?

 • Nabízíme Smlouvu na HPP (první rok na dobu určitou, dále na neurčito, mzda v prvním měsíci 30.000 Kč + provize (10-15.000 Kč) + příspěvek na stravu (stravenkový paušál), žádné IČO.
 • U nás dostaneš zaplaceno, co uděláš. V prvním měsíci bude tvůj příjem 30-35.000 Kč, poté průměrná mzda bude 40-45.000 Kč až se u nás dobře zaučíte.
 • Máme velký přísun klientů z našich online srovnávačů, které mají silné postavení na webu, to si můžete sami zkusit.🙂 Proto už nebudete muset oslovovat svou rodinu, kamarády, známe nebo několikrát "přebraný" kmen. To vše za 8 hodin práce.
 • U nás nečekejte nutnost nereálných měsíčních plnění, pokut za kdeco, talk time a kdejakých nešvary, které v call centrech bývají. Vytváříme pohodové a příjemné prostředí, kde se Vám bude líbit a vyděláte si hezké peníze.
 • Dost si zakládáme na kvalitním zaškolení a zvyšování Vašich znalostí v oboru, proto máme propracované školení prodejních dovedností a argumentace a samozřejmě školení znalostí z oboru.
 • Moderní kanceláře (2 minuty pěšky od stanice metra Pražského povstání)
 • Nenabíráme externě, ale podporujeme naše lidi v kariérním růstu. Máme přesně daný kariérní systém, který je férový a stejný pro všechny. Proto Vaši budoucí nadřízení jsou ti, kteří si svou pozici vybudovali na základě vlastních výsledků.
 • Firemní benefity: MultiSport karta, spousta slev na firemní produkty ČSOB a další...

Co byste měl/a splňovat?

 • SŠ vzdělání s maturitou je podmínkou
 • Pokud máte potřebný certifikát ČNB, je to velká výhoda (dokážeme však zajistit)
 • Dobrou náladu a pozitivní myšlení
 • Výbornou znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
 • Chuť učit se novým věcem a růst

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Tak pošlete své CV ještě dnes.

Těšíme se na Vás.

HR tým

Informace o pozici

Společnost
Ušetřeno.cz s.r.o.
Adresa
Lomnického 1742/2a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 24 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Pojišťovací poradce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Osobní bankéř, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ušetřeno.cz s.r.o., Martin Horák
775 442 709
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.