Jsme Ušetřeno.cz - srovnávací portál služeb pro domácnosti. Pomáháme našim zákazníkům ušetřit za energie, finanční a telekomunikační služby. Zároveň jsme členem skupiny ČSOB. Neustále zlepšujeme své služby a profesionalizujeme se i na poli účetnictví a financí. Nyní hledáme pečlivého kolegu či kolegyni, který rád/a účtuje, zajímá se o souvislosti a chce měnit věci k lepšímu.

Náplň práce:

  • Zajištění a kontrola zpracování veškerých účetních operací (mimo mzdové agendy)
  • Samostatné zpracování měsíčních daňových přiznání (DPH)
  • Samostatné zpracování měsíční a roční účetní závěrky
  • Komplexní zpracování přijatých faktur od jejich zaúčtování až po úhradu
  • Vystavení a zpracování faktur, kontrola pohledávek
  • Zpracování platebních příkazů
  • Spolupráce s externí mzdovou účtárnou

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Minimálně 3 roky praxe v účetnictví
  • Praktickou zkušenost se samostatným zpracováním kompletní účetní závěrky včetně DPH
  • Znalost účetního programu Pohoda výhodou
  • Znalost českých účetních předpisů a základní orientaci v daňové problematice
  • MS Office (pozitivní vztah k Excelu)
  • Samostatnost, flexibilita, pečlivost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Profesionální a dynamický kolektiv
  • Příjemné a moderní prostředí pouhé 2 minuty od stanice metra
  • Benefity: stravenkový paušál, zaslouženou dovolenou, Multisport kartu, Makro kartu, slevu na jízdné od Leo Express, možnost home office, firemní akce a teambuildingy
  • Možnost spolupráce na HPP nebo IČO

Zaujala tě naše nabídka? Tak neváhej a zašli své CV ještě dnes.

Těšíme se na tebe!

HR tým, Ušetřeno.cz

Společnost
Ušetřeno.cz s.r.o.
Adresa
Lomnického 1742/2a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel