URC Systems, spol. s r.o.

Vývojář C++ v11/14 (speciální armádní systémy)

Mezinárodně úspěšná firma přijme medior/senior programátora pro programování v jazyce C++ v11/14.
Provozovna Brno.

Pracovní náplň:

  • spolupráce v rámci celého vývojového cyklu softwaru
  • návrh multiplatformních aplikací, modulárních knihoven a komunikačních rozhraní
  • implementace nové funkcionality v programovacím jazyku C++ a její testování na úrovni modulu
  • oprava nalezených chyb
  • testování reálného nasazení systému u zákazníka
  • práce v rámci menšího vývojového týmu

Požadujeme:

  • alespoň 2 roky profesionální praxe v C++
  • znalost moderního C++ v11/14
  • znalost C++ knihoven STL a Boost
  • zkušenosti s programováním síťových aplikací (TCP/IP)
  • angličtina - pasivní, čtení technické dokumentace

Výhodou:

  • zkušenosti s programováním uživatelského rozhraní ve frameworku Qt
  • C++ template metaprogramming
  • zkušenosti s programováním multithreadových aplikací a synchronizací threadů
  • zkušenosti s vektorizací algoritmů (SIMD)
  • znalost JSON, XML
  • znalost REST API, WebSocket
  • znalost JavaScript, TypeScript, React
  • zkušenosti s Interface Definition Language
  • zkušenosti s OpenGL 3.3
  • zkušenosti se zpracováním rádiových signálů
  • základní znalost SQL
  • znalost testovacího frameworku Google Test
  • znalost verzovacího systému Git, GitFlow a CI na GitLabu

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • možnost profesního růstu vedle zkušených doménových (SME) a IT expertů
  • skvělý kolektiv, neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí)
  • komfortní a ergonomické vybavení pracovního místa
  • možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, Ph.D., …)
  • rozvoj týmů v podobě firemních akcí (teambuildingové aktivity)

Další zaměstnanecké benefity:

  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • sportovní a relaxační program pro zaměstnance
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • firemní parkoviště pro soukromá vozidla (v Brně)

Adresa
Pražákova 453/47, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.