Fakulta sociálních věd UK

Koordinátor / koordinátorka spisové služby

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • základní znalost legislativy a metodických pravidel v oblasti spisové služby a archivnictví
  • pokročilá úroveň práce na PC
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení

Výhodou:

  • zkušenosti se spisovou službou a archivnictvím, případně i vzdělání v oblasti počítačové podpory, v archivnictví a příbuzných oborech
  • zkušenosti s informačními systémy VŠ
  • základní orientace v databázových systémech
  • znalost prostředí VŠ

Náplň práce:

  • administrace systémových agend a jejich průběžný rozvoj
  • metodická podpora a pomoc uživatelům elektronické spisové služby včetně nezbytně nutných administrátorských zásahů v systému elektronické spisové služby (podpora uživatelů včetně základní technické podpory)
  • zajišťování předarchivní péče, ukládání a kontrola dokumentů, třídění a zpřístupňování dokumentů, příprava a organizace skartačního řízení – analogového i digitálního
  • školení uživatelů elektronické spisové služby
  • zapojení do tvorby metodických materiálů pro správu fakulty
  • plnění dalších úkolů souvisejících se systémem správy a oběhu dokumentů

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
  • zajímavou a rozvíjející se pracovní agendu
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku a další)

Společnost
Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd
Adresa
Smetanovo nábřeží 995/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Archivář, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd, Angelika Hájková
+420 222 112 298