Fakulta sociálních věd UK

IT admin - Správce linux serverů a sítě

Na IT oddělení Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy přijmeme kolegu/kolegyni na
pozici Správce linux serverů a sítě.

Zajímáte se o oblast IT a baví Vás práce s linux servery? Máte rád/a kolem sebe přátelské
lidi? Tak neváhejte a napište nám. Rádi se s vámi potkáme u osobního pohovoru.

Náplň práce:

  • každodenní administrace fyzických a virtuálních serverů s linuxovým operačním systémem převážně distribuce Debian, konfigurace, aktualizace a zabezpečení webserverů (zejm. Apache, Ngnix)
  • nasazení oprav a aktualizací operačních systémů (převážně Debian)
  • monitoring a vyhodnocování stavů a předcházení incidentů, optimalizace využívání prostředků
  • spolupráce při přípravě technických specifikací pro nákupy prvků a komponent pro veřejné zakázky
  • spolupráce u modernizace serverového vybavení a migrace služeb do nového virtualizačního prostředí

Požadujeme:

  • výborné znalosti a zkušenosti s administrací linuxových serverů (především distribuce Debian/Ubuntu)
  • pokročilé dovednosti skriptování v shellu (Bash)
  • znalosti principů bezpečného fungování sítí (TCP/IP, routing, DNS, DHCP, firewalling, VPN)
  • znalosti virtualizačního prostředí VMware

Výhodou jsou:

  • zkušenosti s konfigurací webhostingových prostředí (ISPConfig)
  • zkušenosti s konfigurací Juniper a Cisco
  • zkušenosti s webovým serverem Apache

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup (žádný open space)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku a další)

Společnost
Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd
Adresa
Smetanovo nábřeží 995/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd, Tereza Vítková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.