Společnost UNIS, a. s. je ryze česká, kapitálově silná, úspěšná a velmi dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Brně. Společnost se zabývá realizací projektů v investiční výstavbě v oblasti zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky. Dalšími aktivitami jsou: vývoj a výroba SW i HW v oblastech leteckého, mikroprocesorového a automobilového průmyslu, výrobní informační systém MES, inteligentní snímače pro odvětví Internetu věcí (IoT). Zkušební laboratoře nabízí zkoušky elektromagnetické kompatibility EMC, zkoušky mechanické a klimatické odolnosti a zkoušky zrychlených testovacích metod. Aktuálně zaměstnáváme 250 zaměstnanců.
S ohledem na náš dynamický růst hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní referent nákupu - vhodné i pro absolventy

Pracovní náplň:

  • Realizace poptávkových řízení na výběr dodavatelů zařízení, montáží, služeb.
  • Sjednávání smluvních podmínek a příprava smluv s dodavateli.
  • Nákup dodávek a jejich vstupní kontrola.
  • Expedice dodávatek na místo určení.
  • Přejímka dodaného zboží včetně vstupní kontroly ve spolupráci s technikem.
  • Kontrola a likvidace účetních dokladů a zajišťění včasné fakturace dodávek zákazníkovi.
  • Vedení kompletní obchodní dokumentace dodávek, včetně inventarizace a evidence majetku.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci.
  • Aktivní znalost angličtiny a pasivní znalost ruštiny.
  • Schopnosti a předpoklady pro jednání s dodavateli.

Výhodou:

  • Znalost problematiky nákupu dodávek a služeb.
  • ŘP skupiny B.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost krátkodobých pracovních cest do zahraničí.
  • Příležitost pro další profesní a karierní růst.
  • Odborná školení.
  • Umožnění zvyšování úrovně jazykových znalostí (AJ, RJ, NJ).
  • Stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování.
  • Výborná dostupnost pracoviště (MHD i individuální doprava), možnost parkování.
  • Pracovní příležitost i pro absolventy.

Nástup: IHNED, popř. dle dohody

Společnost
UNIS, a.s.
Adresa
Jundrovská 1035/33, Brno – Komín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Ruština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.