UNIQA pojišťovna, a.s. člen mezinárodní pojišťovací skupiny UNIQA Insurance Group, působí úspěšně přes 25 let na pojistném trhu České republiky. Naše pojišťovna nabízí univerzální pojišťovací služby v oblasti životního pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti za škody fyzických a právnických osob.

V současné době vhodného kandidáta či vhodnou kandidátku na pozici:

Projektový manažer

Je pro Vás výzvou zastávat pozici, která je klíčová pro úspěšnou realizaci projektů navázaných na integraci dvou společností v České republice a na Slovensku?
Chtěl/a byste být u zrodu nových procesů, nových technických řešení anebo budování společné nové firemní kultury v nové společnosti?
Láká Vás možnost podílet se na širokých integračních projektech v rámci mezinárodní společnosti s cílem vybudovat moderní a agilní organizaci a s velkým zaměřením na proklienstký přístup?

Pokud ano, čtěte dál…

Jaký je tým projektové kanceláře v UNIQA?


Aktivně se podílíme na strategii celé firmy a přinášíme směrem do organizace nejen projektovou zkušenost a odbornost, ale i principy change managementu.

Co je hlavní příběh a poslání této práce?


Hlavní mise projektového manažera a celé projektové kanceláře je podporovat klíčové útvary moderními projektovými přístupy, technikami a nástroji (agile, waterfall, Prince 2, atd.), koordinovat projekty napříč celou organizací, propojovat projekty a hledat souvislosti, monitorovat postup a participovat na aktivní komunikaci úspěchů projektů.

Co bude náplní Vaší práce?

Projektový manažer se podílí na definici projektu, popisu hlavních dodávek, nastavení a koordinaci časového harmonogramu, přípravě kapacitního plánování a zdrojů, spolupráce na realizaci Cost & Benefit analýzy, definování a řešení závislostí, definování a monitoring rizik projektů a je součástí projektového týmu po celou dobu realizace projektu. To vše s využitím projektových nástrojů a technických řešení (Easyproject, Jira, CAPPM a další).

Co od Vás očekáváme?

• předpokladem je zkušenost koordinace středních a velkých projektů (nad EUR 100.000)
• seniorní zkušenost z komunikace s TOP managementem a středním managementem
• schopnost hledat řešení a velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
• důležité jsou i prezentační dovednosti, schopnost být koučem a partnerem ostatním kolegům ve firmě a v týmu s cílem poradit, pomoci a podpořit úspěch
• zkušenosti s projektovou metodikou PRINCE2, agile etc.
• angličtinu (či němčinu) na pokročilé úrovni
• zkušenosti z pojišťovnictví, či finančních služeb jsou výhodou

Co Vám nabízíme?

Těšit se můžete na zajímavou práci v silné a stabilní společnosti, férový přístup, možnost seberealizace a profesního růstu. Aby se Vám u nám dobře pracovalo, nabízíme také nadstandardní spektrum firemních benefitů (zkrácený pracovní týden na 37,5 hodiny, 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna za rok, pružná pracovní doba, home office, stravenky, firemní akce, pitný režim na pracovišti, systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní produkty, benefity pro nové rodiče a další).

Lokalita: PRAHA nebo BRNO

Děkujeme, že jste dočetli až sem!

Těšíme se na Vaši reakci včetně zaslání profesního životopisu.

Informace o pozici

Společnost
UNIQA pojišťovna, a.s.
Adresa
Úzká 488/8, Brno – Trnitá
Evropská 810/136, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

UNIQA pojišťovna, a.s., Andrea Hrdová