Skupina Prima vypisuje výběrové řízení na pozici:

Samostatná účetní

Máte účetnictví a daně v malíku a stále Vás to baví?

Máte za sebou výsledky, které hovoří za Vás?

Prokázal/a jste své schopnosti na obdobné pozici?

Chcete dostat příležitost uplatnit své zkušenosti na nové pozici?

Pokud ano, možná hledáme právě Vás.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností.
  • Měsíční zpracování podkladů pro výkaz DPH, kontrolní hlášení, případně souhrnné hlášení.
  • Zpracování roční účetní závěrky.
  • Spolupráce s ostatními provozními a podpůrnými útvary.

VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDE:

  • Včas a dobře zpracovaná měsíční/roční závěrka.
  • Účetní závěrka včetně výkazů a příprava přílohy k účetní závěrce

CO VÁM URČITĚ NESMÍ CHYBĚT:

  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru
  • odbornou praxi na pozici samostatné účetní min. 2 roky
  • znalost účetnictví a příslušné daňové problematiky
  • uživatelská znalost MS Office – Word, Excel
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro týmovou práci
  • ochota pracovat samostatně
  • znalost SW Helios Nephrite výhodou, nikoli podmínkou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zázemí jedné z největších mediálních společností v ČR
  • Příjemné a moderní prostředí nových kanceláří na Vinici ve Strašnicích
  • Skvělý kolektiv, který táhne za jeden provaz, a k tomu i prima šéfovou
  • Po zaškolení možný home-office
  • Kromě notebooku a telefonu můžeme nabídnout i benefity – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, firemní tarif, Multisport karta/Cafeterie, jazykové kurzy, firemní školka, možné parkování v budově za poplatek, vstupenky na akce a mnohé další!

 Pokud Vás tato nabídka nadchla, budeme rádi, pokud nám pošlete Vaše CV a pár slov o sobě v motivačním dopisu. Těšíme se na Vás.

Společnost
TV Prima
Adresa
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel